Lacné svorkovnice modré
Tracon FLEAL-35/1KTracon FLEAL-35/1K
- Tracon
- 135 A
- modré
Technické parametre Počet vstupov 1 Počet výstupov 1 Prierez vodičov na vstupe 2,5 - 35 mm² Prierez vodičov na výstupe 2,5 - 35 mm² Menovitý prúd In 135...
Tracon FLEAL-50/1KTracon FLEAL-50/1K
- Tracon
- 160 A
- modré
Technické parametre Počet vstupov 1 Počet výstupov 1 Prierez vodičov na vstupe 6 - 50 mm² Prierez vodičov na výstupe 6 - 50 mm² Menovitý prúd In 160 A Menovité...
Tracon FLEAL-50/2KTracon FLEAL-50/2K
- Tracon
- 160 A
- modré
Technické parametre Počet vstupov 2 Počet výstupov 2 Prierez vodičov na vstupe 6 - 50 mm² Prierez vodičov na výstupe 6 - 50 mm² Menovitý prúd In 160 A Menovité...
Tracon FLEAL-150/1KTracon FLEAL-150/1K
- Tracon
- 320 A
- modré
Technické parametre Počet vstupov 1 Počet výstupov 1 Prierez vodičov na vstupe 35 - 150 mm² Prierez vodičov na výstupe 35 - 150 mm² Menovitý prúd In 320...
Tracon FLEAL-240/2KTracon FLEAL-240/2K
- Tracon
- 425 A
- modré
Technické parametre Počet vstupov 2 Počet výstupov 2 Prierez vodičov na vstupe 35 - 240 mm² Prierez vodičov na výstupe 35 - 240 mm² Menovitý prúd In 425 A...
Tracon FLEAL-240/3KTracon FLEAL-240/3K
- Tracon
- 425 A
- modré
Technické parametre Počet vstupov 3 Počet výstupov 3 Prierez vodičov na vstupe 35 - 240 mm² Prierez vodičov na výstupe 35 - 240 mm² Menovitý prúd In 425...
Phoenix Contact 1047467
Weidmüller 2471430000
Weidmüller 2668770000
Weidmüller 2502320000
Phoenix Contact 3273660
Phoenix Contact 3214592
Phoenix Contact 3260166
Phoenix Contact 3212065
Phoenix Contact 3248036
Phoenix Contact 3211819
Phoenix Contact 3205051
Phoenix Contact 3213608
Phoenix Contact 3025150
Phoenix Contact 3044089
Phoenix Contact 3212007
Phoenix Contact 3206429
Phoenix Contact 1054726
Phoenix Contact 1116740