Lacné svorkovnice
Weidmüller 2503390000
ETI EDB-207ETI EDB-207
- ETI
Dvojpólový rozbočovací blok (distribučná svorkovnica) s menovitým prúdom 125 A. Umožňuje prehľadné rozdelenie napájania v rozvádzačoch s pripojením až 7 vodičov na jeden pól (2x...
Phoenix Contact 3273316
Phoenix Contact 3273890
Weidmüller 2898890000
Phoenix Contact 3273030
Weidmüller 1993590000
Phoenix Contact 1423016
Phoenix Contact 3273548
Weidmüller 1513970000
ETI EDB-411ETI EDB-411
- ETI
Svorkovnica 4-pólová EDB-411 (ETI) Svorkovnica 4-pólová EDB-411 (ETI) pochádza z dielne výrobcu ETI
Phoenix Contact 1585401
Phoenix Contact 3273380
Phoenix Contact 1419898
Phoenix Contact 3273346
ETI ERP12-24ETI ERP12-24
- ETI
Svorkovnica (uzemňovacia) ERP-PE2 1x24 pre rozvádzače ERP12-24 (ETI) Svorkovnica (uzemňovacia) ERP-PE2 1x24 pre rozvádzače ERP12-24 (ETI) pochádza z dielne výrobcu ETI
ETI EDB-211ETI EDB-211
- ETI
Svorkovnica 2-pólová EDB-211 (ETI) Svorkovnica 2-pólová EDB-211 (ETI) pochádza z dielne výrobcu ETI
Phoenix Contact 3000175
Hager K55A
Hager K50AN
Hager K50AL
Weidmüller 9502580000
Weidmüller 0346200000
Hager KJ02DN