Lacné svorkovnice
Phoenix Contact 3273746
Weidmüller 1561640000
Weidmüller 2490510000
Weidmüller 1521880000
Weidmüller 1552770000
Weidmüller 2668710000
Weidmüller 1988240000
Phoenix Contact 3036547
Phoenix Contact 1047473
Phoenix Contact 1414393
Phoenix Contact 3205093
Weidmüller A2C 4 BK (2051310000)Weidmüller A2C 4 BK (2051310000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro připojování nebo spojování vodičů s permanentně zajištěným kontaktem. Kalená ocel odolává mechanickým silám, pocínovaná měď zajišťuje špičkovou vodivost.
Phoenix Contact 1989777
Weidmüller 2051320000
Phoenix Contact 1047471
Phoenix Contact 1088731
Phoenix Contact 3273056
Molex 387700110
Weidmüller AAP12 2.5 LI RD (1988290000)Weidmüller AAP12 2.5 LI RD (1988290000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro distribuci potenciálu. S vysokou kontaktní hustotou.
Weidmüller AITB 6 BB 2C DL (2782450000)
Weidmüller AITB 2.5 BB N-L DL (2782590000)
Weidmüller AITB 2.5 L-L DL (2782620000)
Weidmüller 2731230000
Phoenix Contact 1423017