Lacné svorkovnice skladom
Phoenix Contact 3273890
Weidmüller 2898890000
Phoenix Contact 3273030
Weidmüller 1993590000
Phoenix Contact 1423016
Phoenix Contact 3273548
Weidmüller 1513970000
Phoenix Contact 3273084
Phoenix Contact 1585401
Phoenix Contact 3273380
Phoenix Contact 1419898
Phoenix Contact 3273346
ETI ERP12-24ETI ERP12-24
- ETI
Svorkovnica (uzemňovacia) ERP-PE2 1x24 pre rozvádzače ERP12-24 (ETI) Svorkovnica (uzemňovacia) ERP-PE2 1x24 pre rozvádzače ERP12-24 (ETI) pochádza z dielne výrobcu ETI
Phoenix Contact 3000175
Phoenix Contact 0809528
Hager K55A
Hager K50AN
Hager K50AL
Weidmüller 9502580000
Weidmüller 0346200000
Hager KJ02DN
Weidmüller WDL 2.5/NT/L/PE (1029800000)
Weidmüller 1925040000Weidmüller 1925040000
- Weidmüller
Koncová konzola zajišťuje trvale bezpečné uchycení na montážní lištu a zabraňuje klouzání. Koncová konzola má možnosti značení pro skupinové značky a možnost přijímat testovací...
DPM PTPP160