Lacné svorkovnice skladom
Weidmüller WQB B/24 (1579060000)Weidmüller WQB B/24 (1579060000)
- Weidmüller
Propojka pro průchozí svorkovnice pro distribuci potenciálu nebo přenos signálů.
WAGO 890-503
Phoenix Contact 3206449
Phoenix Contact 1017504
Phoenix Contact 3244628
Phoenix Contact 1419896
Phoenix Contact 3273216
Weidmüller 8000072431
Phoenix Contact 3273318
Phoenix Contact 3273306
WAGO 2004-1407
Weidmüller 2051280000
Weidmüller 1839850000
Weidmüller 2051690000
Weidmüller 1513900000
Weidmüller 1030200000-1 rozvodná svorkovnice skrutkovací tmavo béžová 1 ks
Weidmüller 0514570000
Weidmüller 1745880000-1 viacposchodová svorka pružinová svorka modrá 1 ks
Phoenix Contact 3076034
Weidmüller 1561910000
Weidmüller 1561920000
Weidmüller 2506090000
Ouneva Group VC05-0028
Weidmüller 1781720000