Black Friday Cenopád - Lacné svorkovnice skladom
Weidmüller 4019420000
Weidmüller 2503390000
ETI EDB-207ETI EDB-207
- ETI
Dvojpólový rozbočovací blok (distribučná svorkovnica) s menovitým prúdom 125 A. Umožňuje prehľadné rozdelenie napájania v rozvádzačoch s pripojením až 7 vodičov na jeden pól (2x...
Phoenix Contact 3273316
Phoenix Contact 3273890
Weidmüller 2898890000
Phoenix Contact 3273030
Weidmüller 1993590000
Phoenix Contact 1423016
Phoenix Contact 3273548
Weidmüller 1513970000
Phoenix Contact 3273084
Weidmüller 2674870000
Phoenix Contact 1585401
Weidmüller 2471470000
Phoenix Contact 3273380
Phoenix Contact 1419898
Phoenix Contact 3273346
Phoenix Contact 3000175