Lacné svorkovnice skladom
Schneider Electric NSYTRV352BL
Weidmüller 2081880000
Phoenix Contact PTFIX 10/12X4-NS35
Weidmüller 1552620000
Weidmüller 4019420000
Weidmüller 2503390000
ETI EDB-207ETI EDB-207
- ETI
Dvojpólový rozbočovací blok (distribučná svorkovnica) s menovitým prúdom 125 A. Umožňuje prehľadné rozdelenie napájania v rozvádzačoch s pripojením až 7 vodičov na jeden pól (2x...
Phoenix Contact 3273316
Phoenix Contact 3273890
Phoenix Contact 3273756
Weidmüller 2898890000
Phoenix Contact 3273030
Phoenix Contact 3215067
Phoenix Contact 1423016
Weidmüller 2674870000
Weidmüller 2471470000
Phoenix Contact 3000175
Phoenix Contact 0809528