Black Friday Cenopád - Lacné svorkovnice skladom
Phoenix Contact 3002778
Phoenix Contact 3003541
Phoenix Contact 3003363
Phoenix Contact 3010013
Phoenix Contact 3002795
Phoenix Contact 1046612
Weidmüller 1560670000
Molex 387216714
Phoenix Contact 1585333
Weidmüller 1562130000
Phoenix Contact 1082389
Phoenix Contact 1164788
Weidmüller 2508200000
Phoenix Contact 3273694
Phoenix Contact 3273368
Phoenix Contact 3273876
Phoenix Contact 3273126
Phoenix Contact 3273370
Phoenix Contact 3273390
Phoenix Contact 1689080
Phoenix Contact 1689446
Phoenix Contact 1421633
Weidmüller 2668760000Weidmüller 2668760000
- Weidmüller
- zelené
Weidmüller AITB 16 BB 2C PE. Šírka: 10 mm, hĺbka: 52,9 mm, výška: 84,6 mm. Menovité napätie: 800 V. Technické údajePočet pólov1Farba produktuZelená, žltáOdpor kontaktu0,42...
Weidmüller 1561790000