Black Friday Cenopád - Lacné svorkovnice skladom
Weidmüller 2874950000
Phoenix Contact 3031377
Phoenix Contact 3031225
Phoenix Contact 3056912
Weidmüller 3109520000
Weidmüller 3112270000
Weidmüller 2552140000
Weidmüller 2725410000
Phoenix Contact 1047469
Phoenix Contact 1082479
Phoenix Contact 1083238
Phoenix Contact 3211276
Phoenix Contact 3208773
Phoenix Contact 3205103
Weidmüller 2152600000
Phoenix Contact 3273670
Phoenix Contact 1780549
Phoenix Contact 3273802
Weidmüller 2552120000Weidmüller 2552120000
- Weidmüller
Svorkovnice pro připojování nebo spojování vodičů s permanentně zajištěným kontaktem. Kalená ocel odolává mechanickým silám, pocínovaná měď zajišťuje špičkovou...
Phoenix Contact 3273506
Phoenix Contact 1047475
Weidmüller 1561680000
Weidmüller 3030250000
Weidmüller 1704500000