Black Friday Cenopád - Lacné svorkovnice skladom
Phoenix Contact 1780549
Phoenix Contact 3273802
Weidmüller 2552120000Weidmüller 2552120000
- Weidmüller
Svorkovnice pro připojování nebo spojování vodičů s permanentně zajištěným kontaktem. Kalená ocel odolává mechanickým silám, pocínovaná měď zajišťuje špičkovou...
Phoenix Contact 3273506
Phoenix Contact 1047475
Weidmüller 1561680000
Weidmüller 3030250000
Weidmüller 1704500000
Phoenix Contact 1726192
Phoenix Contact 3273814
Weidmüller 2551530000
Phoenix Contact 3246586
Phoenix Contact 3273188
Weidmüller 8000177103
Phoenix Contact 3273816
Weidmüller 8000072454
Weidmüller 1838450000
Phoenix Contact 1933985
Phoenix Contact 1585210
Weidmüller 2874530000
Molex 395200010
Molex 395300010
Phoenix Contact 0804271
Weidmüller 2674810000