Svorkovnice od 100 do 200 €
Weidmüller 2490440000
Phoenix Contact 3210173
Weidmüller 1988230000
Weidmüller 2663280000
Weidmüller 1692630000
Phoenix Contact MINI MCR-2-FM-RC
Phoenix Contact 1046965
Phoenix Contact 3044207
Weidmüller 1767670000
Phoenix Contact 1086505
Phoenix Contact 3270082
Weidmüller 2668690000Weidmüller 2668690000
- Weidmüller
- modré
Weidmüller AITB 2.5 BB NDT BL. Šírka: 5,1 mm, hĺbka: 50 mm, výška: 63,8 mm. Menovité napätie: 250 V Technické údajeTypJednoduchá svorkovnicaPočet pólov1Farba produktuModrá,...
Weidmüller 2490590000
Weidmüller 2428520000
Weidmüller 2428510000
Phoenix Contact 3270134
Phoenix Contact 3273636
Phoenix Contact 3213196
Phoenix Contact 2201498
Phoenix Contact 1047418
Phoenix Contact 3062100
Phoenix Contact 3000707
Weidmüller 2428540000
Phoenix Contact 3270085