Svorkovnice od 100 do 200 €
WAGO 2007-8873WAGO 2007-8873
- Wago
- 500 V
Návrhové hodnoty podľa IEC/EN : Menovité napätie (III/3) : 500V Návrhové rázové napätie (III/3) : 6kV Legenda : (návrhové hodnoty) (III / 3) ≙ kategória prepätia III /...
Weidmüller 2428850000
Weidmüller 2469400000
Weidmüller 2816930000
Weidmüller 1023500000
Phoenix Contact 3214052
Weidmüller 1521680000
WAGO 280-641WAGO 280-641
- Wago
- 24 A
- 800 V
- sivé
Svorka řadová šedá 2,5 mm2 Kód produktu: 10.079.054 Part no.: 280-641 EAN: 4044918325806
Phoenix contact Typ2, 2905337Phoenix contact Typ2, 2905337
- Phoenix Contact
Výměnný svodič přepětí, podle Typu 2 / třídy II, pro 2fázové napájecí sítě s kombinovaně položeným PE a N v jednom vodiči (3vodičová soustava: L1, L2, PEN), s kontaktem...
Phoenix contact TYP1, 2905472, FLT-SEC-P-T1-N / PE-350/100-FM
Phoenix contact Typ2, 2905333Phoenix contact Typ2, 2905333
- Phoenix Contact
EAN: 4046356947732Přepětová ochrana na DIN lištu Phoenix contact TYP2, 2905333 .
Phoenix contact typ3, 2905230Phoenix contact typ3, 2905230
- Phoenix Contact
EAN: 4046356939706Přepětová ochrana na DIN lištu Phoenix contact TYP3, 2905230 .
Phoenix contact Typ2, 2905340Phoenix contact Typ2, 2905340
- Phoenix Contact
Výměnný svodič přepětí, podle Typu 2 / třídy II, pro 2fázové napájecí sítě s kombinovaně položeným PE a N v jednom vodiči (3vodičová soustava: L1, L2, PEN), s kontaktem...
WAGO 821-104
Phoenix Contact PT 2,5-TWIN-TG, 50 ks, sivá
WAGO 280-901
Phoenix Contact MINI MCR-2-U-I0 2902022 1 ks
Phoenix Contact MINI MCR-2-U-I4 2902029 1 ks
WAGO 2007-8874WAGO 2007-8874
- Wago
- 500 V
Návrhové hodnoty podľa IEC/EN : Menovité napätie : (III/3) 500V Návrhové rázové napätie : (III/3) 6kV Legenda : (návrhové hodnoty) (III / 3) ≙ kategória prepätia III / stupeň...
Siemens SVS 63.200 SVS63.200-KOMPLET
Phoenix Contact 3270248
Phoenix Contact 1046949
Phoenix Contact 3044128
Phoenix Contact 3213966