Svorkovnice skladom
ORNO 0,75-2,5 mm2, 2 pólORNO 0,75-2,5 mm2, 2 pól
- Orno
Menovitý prierez [mm²]: 0,75 - 2,5 Farba: oranžová Menovité napätie [V]: 300 Menovitý prúd [A]: 24 Vhodné pre pevné jadro: Áno Vhodné pre flexibilné jadro: NIE Vhodné pre...
Weidmüller 1561670000
Phoenix Contact 3270248
WAGO 285-134
Phoenix Contact 1046949
Phoenix Contact 1047467
Weidmüller 1560650000
Weidmüller 1561620000
Phoenix Contact 3273012
Weidmüller 2471430000
Phoenix Contact 1230776
Phoenix Contact 3215928
Phoenix Contact 3044128
Phoenix Contact 3213966
Weidmüller 1992240000
Phoenix Contact 1088671
Weidmüller 2490440000
Phoenix Contact 3210173
Weidmüller 1988230000
Weidmüller 2502820000
Weidmüller 2663280000
Phoenix Contact 3002371
WAGO 862-1505
Degson DS16-PE-01P-1C-00-A(H)