Svorkovnice 200 € a viac, skladom
Weidmüller KDKS 1EN/LLC 10-36V AC/DC, 9802720001, , 50 ks
Weidmüller 1698160000
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905466Phoenix contact TYP1 + 2, 2905466
- Phoenix Contact
EAN: 4046356950169Přepětová ochrana na DIN lištu Phoenix contact TYP1 plus 2, 2905466 .
Phoenix contact Typ2, 2905339Phoenix contact Typ2, 2905339
- Phoenix Contact
Výměnný svodič přepětí, podle Typu 2 / třídy II, pro 2fázové napájecí sítě s kombinovaně položeným PE a N v jednom vodiči (3vodičová soustava: L1, L2, PEN), s kontaktem...
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905469Phoenix contact TYP1 + 2, 2905469
- Phoenix Contact
Zásuvný kombinovaný svodič blesku a přepětí, podle typu 1+2 / třída I+II, pro 1fázové napájecí sítě, se samostatným N a PE (L1, PE, N).EAN: 4046356950640
Phoenix contact TYP1, 2905415, FLT-SEC-P-T1-1S-350/25-FM
Phoenix contact TYP1, 2905418, FLT-SEC-P-T1-2S-350/25-FM
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905468Phoenix contact TYP1 + 2, 2905468
- Phoenix Contact
PopisZásuvný kombinovaný svodič blesku a přepětí, podle typu 1+2 / třída I+II, pro 1fázové napájecí sítě, se samostatným N a PE (L1, PE, N).Technické parametryČíslo...
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905470Phoenix contact TYP1 + 2, 2905470
- Phoenix Contact
Zásuvný kombinovaný svodič blesku a přepětí, podle typu 1+2 / třída I+II, pro 1fázové napájecí sítě, se samostatným N a PE (L1, PE, N).EAN: 4046356950664
Phoenix contact TYP1, 2905421, FLT-SEC-P-T1-3S-350/25-FM
Phoenix contact Typ2, 2905338Phoenix contact Typ2, 2905338
- Phoenix Contact
Výměnný svodič přepětí, podle Typu 2 / třídy II, pro 2fázové napájecí sítě s kombinovaně položeným PE a N v jednom vodiči (3vodičová soustava: L1, L2, PEN), s kontaktem...
Phoenix contact TYP1, 2905419, FLT-SEC-P-T1-3C-350/25-FM
Phoenix Contact MINI MCR-2-I4-U-PT 2902003 1 ks
Phoenix Contact MINI MCR-2-II 2901998 1 ks
Phoenix Contact MINI MCR-2-UU-PT 2902043 1 ks
Weidmüller KDKS 1EN/LLC 100-250V AC/DC, 9915820001, béžová, 50 ks
Feed-through terminal block UTTB 3044759
Phoenix Contact 3215928
Weidmüller 1992240000
Phoenix Contact 3002371
Phoenix Contact 3260052
Weidmüller 2434370000
Phoenix Contact 3046150
Phoenix Contact 3211498