Svorkovnice skladom
Phoenix Contact 1727832
Phoenix Contact 1047473
Phoenix Contact 1989887
Weidmüller 1988170000
Phoenix Contact 1414393
Weidmüller A2C 4 BK (2051310000)Weidmüller A2C 4 BK (2051310000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro připojování nebo spojování vodičů s permanentně zajištěným kontaktem. Kalená ocel odolává mechanickým silám, pocínovaná měď zajišťuje špičkovou vodivost.
Weidmüller 2898780000
Phoenix Contact 3260118
Phoenix Contact 1989777
Phoenix Contact 1046966
Phoenix Contact 3214364
Weidmüller 2051320000
Phoenix Contact 1047471
Phoenix Contact 1088731
Phoenix Contact 3273056
Molex 387700110
Phoenix Contact 3273780
Weidmüller AAP12 2.5 LI RD (1988290000)Weidmüller AAP12 2.5 LI RD (1988290000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro distribuci potenciálu. S vysokou kontaktní hustotou.
Weidmüller AITB 6 BB 2C DL (2782450000)
Weidmüller AITB 2.5 BB N-L DL (2782590000)
Weidmüller AITB 2.5 L-L DL (2782620000)
Phoenix Contact 3244631
Phoenix Contact 1423017
Weidmüller 2508210000