Svorkovnice skladom
ABN XSK72
Hager KT07A
Weidmüller 2082530000
Weidmüller 1552650000
Schneider Electric NSYTRV352BL
Weidmüller 2762660000
Weidmüller 2081880000
Weidmüller 2893880000
Weidmüller 2893940000
Weidmüller 1616400000
Weidmüller 2081870000
Weidmüller 2892980000
Weidmüller 2893010000
Weidmüller 2892900000
Weidmüller 1011300000
Phoenix Contact 1086478
Phoenix Contact 1025465
Phoenix Contact 1046971
Phoenix Contact 1116734
Weidmüller 2676080000
Phoenix Contact 2903717
Weidmüller 4019420000
Weidmüller 2503390000
ETI EDB-207ETI EDB-207
- ETI
Dvojpólový rozbočovací blok (distribučná svorkovnica) s menovitým prúdom 125 A. Umožňuje prehľadné rozdelenie napájania v rozvádzačoch s pripojením až 7 vodičov na jeden pól (2x...