Svorkovnice
Weidmüller 1552770000
Weidmüller 1880420000
Weidmüller 1020580000
Weidmüller 1020090000
Weidmüller 2668710000
Weidmüller 1988240000
Weidmüller 2694220000
Weidmüller 0623320000
Weidmüller 0620120000
Phoenix Contact 3061826
Phoenix Contact 1086475
Phoenix Contact 0800271
Phoenix Contact 1727832
Phoenix Contact 1047473
Phoenix Contact 1989887
Weidmüller 1988170000
Phoenix Contact 1414393
Phoenix Contact 3205093
Weidmüller A2C 4 BK (2051310000)Weidmüller A2C 4 BK (2051310000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro připojování nebo spojování vodičů s permanentně zajištěným kontaktem. Kalená ocel odolává mechanickým silám, pocínovaná měď zajišťuje špičkovou vodivost.
Weidmüller 2898780000
Phoenix Contact 3260118
Phoenix Contact 1989777
Phoenix Contact 1046966
Phoenix Contact 3214364