Svorkovnice 200 € a viac
Weidmüller KDKS 1EN/LLC 10-36V AC/DC, 9802720001, , 50 ks
Weidmüller 1698160000
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905466Phoenix contact TYP1 + 2, 2905466
- Phoenix Contact
EAN: 4046356950169Přepětová ochrana na DIN lištu Phoenix contact TYP1 plus 2, 2905466 .
Phoenix contact Typ2, 2905339Phoenix contact Typ2, 2905339
- Phoenix Contact
Výměnný svodič přepětí, podle Typu 2 / třídy II, pro 2fázové napájecí sítě s kombinovaně položeným PE a N v jednom vodiči (3vodičová soustava: L1, L2, PEN), s kontaktem...
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905469Phoenix contact TYP1 + 2, 2905469
- Phoenix Contact
Zásuvný kombinovaný svodič blesku a přepětí, podle typu 1+2 / třída I+II, pro 1fázové napájecí sítě, se samostatným N a PE (L1, PE, N).EAN: 4046356950640
Phoenix contact TYP1, 2905415, FLT-SEC-P-T1-1S-350/25-FM
Phoenix contact TYP1, 2905418, FLT-SEC-P-T1-2S-350/25-FM
Phoenix contact TYP1 + 2, 2905468Phoenix contact TYP1 + 2, 2905468
- Phoenix Contact
PopisZásuvný kombinovaný svodič blesku a přepětí, podle typu 1+2 / třída I+II, pro 1fázové napájecí sítě, se samostatným N a PE (L1, PE, N).Technické parametryČíslo...
Phoenix contact TYP1, 2905421, FLT-SEC-P-T1-3S-350/25-FM
Phoenix contact Typ2, 2905338Phoenix contact Typ2, 2905338
- Phoenix Contact
Výměnný svodič přepětí, podle Typu 2 / třídy II, pro 2fázové napájecí sítě s kombinovaně položeným PE a N v jednom vodiči (3vodičová soustava: L1, L2, PEN), s kontaktem...
Phoenix contact TYP1, 2905419, FLT-SEC-P-T1-3C-350/25-FM
Phoenix Contact MINI MCR-2-I4-U-PT 2902003 1 ks
Weidmüller KDKS 1EN/LLC 100-250V AC/DC, 9915820001, béžová, 50 ks
Feed-through terminal block UTTB 3044759
Phoenix Contact 3215928
Weidmüller 1992240000
Phoenix Contact 3002371
Phoenix Contact 3260052
Weidmüller 2434370000
Phoenix Contact 3046150
Phoenix Contact 3211498
Phoenix Contact 3210925
Phoenix Contact 3069271
Phoenix Contact 3213206