Svorkovnice
Weidmüller 2503390000
ETI EDB-207ETI EDB-207
- ETI
Dvojpólový rozbočovací blok (distribučná svorkovnica) s menovitým prúdom 125 A. Umožňuje prehľadné rozdelenie napájania v rozvádzačoch s pripojením až 7 vodičov na jeden pól (2x...
Phoenix Contact 3273316
Weidmüller 2742120000
Weidmüller 2898890000
Phoenix Contact 3273030
Weidmüller 1993590000
Phoenix Contact 0801730
Phoenix Contact 1423016
Phoenix Contact 3273548
Weidmüller 8670520000
Weidmüller 1513970000
Weidmüller 1791120000
Weidmüller 1049220000
Weidmüller 1924460000
Phoenix Contact 3273084
ETI EDB-411ETI EDB-411
- ETI
Svorkovnica 4-pólová EDB-411 (ETI) Svorkovnica 4-pólová EDB-411 (ETI) pochádza z dielne výrobcu ETI
Weidmüller 2051260000
Phoenix Contact 1585401
Phoenix Contact 3273380
Phoenix Contact 1419898
Weidmüller 3093160000
Phoenix Contact 3273346
Phoenix Contact 1105211