Svorkovnice od 100 do 200 €, modré
Weidmüller 2428850000
Weidmüller 2668690000Weidmüller 2668690000
- Weidmüller
- modré
Weidmüller AITB 2.5 BB NDT BL. Šírka: 5,1 mm, hĺbka: 50 mm, výška: 63,8 mm. Menovité napätie: 250 V Technické údajeTypJednoduchá svorkovnicaPočet pólov1Farba produktuModrá,...
Weidmüller 2428520000
Phoenix Contact 3270134
Phoenix Contact 3212947
Phoenix Contact 3260051
Phoenix Contact 1079074
Phoenix Contact 3213963
Weidmüller 2816940000
Phoenix Contact 3061839
Weidmüller 1989910000
Phoenix Contact 3211838
Phoenix Contact 1079064
Phoenix Contact 3213965
Weidmüller 2522850000
Weidmüller 3037540000
Weidmüller 1678630000
Weidmüller 0294380000
Weidmüller 1608520000
Weidmüller 1608580000
Weidmüller 2522840000
Weidmüller 1632060000
Weidmüller 2521770000
Weidmüller 1608550000