Svorkovnice 200 € a viac
Phoenix Contact 3210341
Phoenix Contact 1704836
Phoenix Contact 1823638
Phoenix Contact 1823544
Phoenix Contact 1990232
Weidmüller 1896500000
Phoenix Contact 1824530
Weidmüller 2893700000
Phoenix Contact 1823683
Phoenix Contact 3248005
Phoenix Contact 1719341
Phoenix Contact 1751219
Phoenix Contact 1044423
Phoenix Contact 1058965
Weidmüller 2675620000
Weidmüller 2787720000
Weidmüller A2C 95/120 PE DL (2742140000)Weidmüller A2C 95/120 PE DL (2742140000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro připojení ochranných zemnicích vodičů na montážní základnu (země). Kalená ocel odolává mechanickým silám, pocínovaná měď zajišťuje špičkovou vodivost.
Phoenix Contact 1823230
Weidmüller 3093230000
Phoenix Contact 1088498
Weidmüller 1301640000
Phoenix Contact 2869744
Phoenix Contact 1026166
Weidmüller 0357520000