Svorkovnice 200 € a viac
Weidmüller 1011060000
Weidmüller AAP13 6 LO-LO DL (2675540000)Weidmüller AAP13 6 LO-LO DL (2675540000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro distribuci potenciálu. S vysokou kontaktní hustotou.
Weidmüller AAP14 2.5 LI-LI DL (2675570000)Weidmüller AAP14 2.5 LI-LI DL (2675570000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro distribuci potenciálu. S vysokou kontaktní hustotou.
Weidmüller AIO21 1.5 SO-PE DL (2675600000)Weidmüller AIO21 1.5 SO-PE DL (2675600000)
- Weidmüller
Svorka iniciátoru/akčního členu pro připojení nebo spojování vodičů, jader a kabelů s trvalým bezpečným kontaktem.
Weidmüller AIO22 1.5 SI-PE DL (2675610000)Weidmüller AIO22 1.5 SI-PE DL (2675610000)
- Weidmüller
Svorka iniciátoru/akčního členu pro připojení nebo spojování vodičů, jader a kabelů s trvalým bezpečným kontaktem.
Phoenix Contact 3210402
Phoenix Contact 3212140
Phoenix Contact 3211848
Weidmüller 1173850000
Phoenix Contact 3000604
Phoenix Contact 3035688
Phoenix Contact 3035030
Phoenix Contact 1070018
Phoenix Contact 3046537
Phoenix Contact 3214360
Phoenix Contact 1058940
Phoenix Contact 3035696
Phoenix Contact 3076039
Phoenix Contact 3212029
Phoenix Contact 3213143
Phoenix Contact 3214361
Phoenix Contact 3214365
Phoenix Contact 3214362
Phoenix Contact 3212301