Svorkovnice 200 € a viac, skladom
Weidmüller SAKC 4 2STB7 (0340620000)Weidmüller SAKC 4 2STB7 (0340620000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro oddělovací obvody v průběhu testu nebo měření.
Weidmüller 2025020000
Weidmüller 2817000000
Weidmüller 1886590000
Phoenix Contact MINI MCR-2-UI-I-OLP-PT
Weidmüller 0170420000
Weidmüller 0191220000
Phoenix Contact 3212302
Phoenix Contact MINI MCR-2-UI-I-OLP
Weidmüller 0215560000
Weidmüller 2831500000
Weidmüller 1783970000
Weidmüller 1011010000
Weidmüller 0638120000
Weidmüller 0637320000
Weidmüller 1011060000
Weidmüller AAP13 6 LO-LO DL (2675540000)Weidmüller AAP13 6 LO-LO DL (2675540000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro distribuci potenciálu. S vysokou kontaktní hustotou.
Weidmüller AAP14 2.5 LI-LI DL (2675570000)Weidmüller AAP14 2.5 LI-LI DL (2675570000)
- Weidmüller
Svorkovnice pro distribuci potenciálu. S vysokou kontaktní hustotou.
Weidmüller AIO21 1.5 SO-PE DL (2675600000)Weidmüller AIO21 1.5 SO-PE DL (2675600000)
- Weidmüller
Svorka iniciátoru/akčního členu pro připojení nebo spojování vodičů, jader a kabelů s trvalým bezpečným kontaktem.
Weidmüller AIO22 1.5 SI-PE DL (2675610000)Weidmüller AIO22 1.5 SI-PE DL (2675610000)
- Weidmüller
Svorka iniciátoru/akčního členu pro připojení nebo spojování vodičů, jader a kabelů s trvalým bezpečným kontaktem.
Phoenix Contact 3210402
Phoenix Contact 3212140
Phoenix Contact 3211848
Weidmüller 1173850000